POSTPRAWDA © KittyKaht (www.flickr.com/photos/kittykaht) Pokaż Język: Odkryj Szekspira 2016/2017 Dlaczego obniżenie wieku emerytalnego jest szkodliwe? Danuta Jazłowiecka zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "Obiektywne Opolskie", który w tym roku rusza pod tematem przewodnim: "Nasze zamki, pałace i dwory".
 • Post-prawda słowem roku

  To, że świat jest okrągły, nie robi dziś już na nikim wrażenia - do potwierdzenia tego nie potrzebujemy żadnych wypracowań naukowców - wystarczy kilka kliknięć, a przed naszymi oczami pojawi się krzywizna ziemska transmitowana na żywo z naszej orbity.

 • „Nowe" mniejszości migrujące - nowe i stare wyzwania wspólnego życia

  Spotkanie Intergrupy ds. Tradycyjnych Mniejszości Narodowych i Językowych po raz kolejny odbyło się podczas sesji plenarnej w Strasburgu, 24 listopada 2016 roku. Europosłowie jak zwykle mieli okazję wysłuchać ekspertów i na tej podstawie omówić regionalne przypadki walki mniejszości narodowych i językowych o swoje prawa.

 • „Pokaż Język: Odkryj Szekspira” - kolejna edycja konkursu dla fanów teatru i języka angielskiego!

  Przed nami czwarta edycja konkursu pn. „Pokaż Język: Odkryj Szekspira” do udziału, w którym opolska europosłanka Danuta Jazłowiecka wraz ze współorganizatorem Opolskim Teatrem Lalki i Aktora zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Jeżeli świetnie czujecie się na scenie, Waszym marzeniem jest aktorstwo, a dodatkowo znacie dobrze język angielski – mamy dla Was wspaniałą propozycję!

 • Dlaczego obniżenie wieku emerytalnego jest szkodliwe?

 • Nabór prac do konkursu "Obiektywne Opolskie" przedłużony!

  Chcesz wygrać atrakcyjny aparat fotograficzny i marzysz, aby Twoje zdjęcie trafiło na profesjonalną wystawę fotograficzną oglądaną przez tłumy Opolan? Sfotografuj zamek, pałac albo dwór na terenie województwa opolskiego i wyślij swoje zdjęcia do nas!

  Nadal masz szansę na wzięcie udziału w konkursie, gdyż termin zgłaszania prac przedłużony został do 30 kwietnia 2017 roku!

Wiadomości z Brukseli
Wiadomości z kraju i regionu
zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2016 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności